Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo je LEAP

2. 10. 2010

logo.jpg

LEAP

 

Osoby prosazující zákon (osoby činné v trestním řízení) proti prohibici drog.

 

Kdo jsme?

LEAP je mezinárodní nezisková vzdělávací organizace vytvořená z policistů, soudců, státních zástupců, probačních úředníků a dalších osob prosazujících zákon, kteří jsou ze své praxe přesvědčení, že válka proti drogám selhala. LEAP vznikla před sedmi lety v USA z pěti důstojníků policie, dnes představuje 30 000 lidí po celých Spojených státech a 78 dalších zemích. Podporujeme alternativní politiku. Snažíme se  snížit zločinnost, úmrtnost, závislosti a nemoci spojené s užíváním drog.  Chceme, aby byli uživatelé drog léčeni a ne zavíráni. Chceme užívání drog předcházet, nikoli  jej kriminalizovat a nahrávat tak výrobcům a prodejcům drog. Chceme mladou generaci vychovávat, nikoli kriminalizovat.

Protidrogová represe se nikde na světě neosvědčila, je čas na prevenci!

 

Drogy musí mít pod kontrolou stát nikoli mafie!

 

LEAP chce skoncovat s drogovou prohibicí stejně, jako v roce 1933 ve Spojených státech skoncovala s prohibicí alkoholu. Drogy musí regulovat a kontrolovat stát nikoli mafie. Stejně jako se takřka přes noc zatočilo s Al Caponem, je čas zatočit s drogovými králi a teroristy. Tito lidé si nelegálním prodejem drog vydělají na celém světě více než 500 miliard dolarů ročně. K jakým účelům jsou tyto prostředky vynakládány, snad vědí všichni.

 

 

 

Legalizací a regulací drog skončí násilí a majetková trestná činnost, která je následkem zákazu těchto léků. Drogoví dealeři se nebudou střílet navzájem, skončí zabíjení policistů, kteří jsou pověřeni tímto zbytečným bojem. Skončí zabíjení našich dětí, které jsou „ulovené“ v křížové palbě. *

 

Výrobci a prodejci drog jsou jedni z největších zastánců prohibice, legalizace a kontrola drog státem by zcela zlikvidovala jejich obchody.

 

Vycházíme ze zkušeností a chyb USA a dalších zemí v boji proti drogové kriminalitě. Nechceme, aby to u nás došlo tak daleko. Nechceme války gangů, politiky a policisty placené drogovou mafií.

 

Kdo může být naším členem?

Policisté, strážníci, příslušníci a pracovníci vězeňské služby, soudci, státní zástupci, probační úředníci, protidrogový koordinátoři, preventisté, včetně bývalých příslušníků, kteří souhlasí s myšlenkou LEAP.

 

Kdo nám může pomoci?

Hledáme dobrovolníky na překlady z angličtiny.

Dobrovolníky- právníky, adiktology, lékaře, psychology

 

Je čas na pravdivou osvětu!

 

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 74903
Měsíc: 506
Den: 28