Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žij kriminálníku!!!

3. 10. 2010

Má to cenu, abych dětem ve školách vysvětloval principy demokracie a potřebnost zákonů? Nikdy by mě nenapadlo, že budu někdy někoho navádět k porušování zákona. Vždy jsem si říkal " děláš tuto práci, aby si dohlížel na dodržování zákona, aby si sloužil lidem, musíš jít sám příkladem a nepřísluší ti zákon posuzovat. ALE PŘÍSLUŠÍ !!! Zvláště, když tuto zemi řídí mafie bez jakýchkoli morálních zábran. Na semináři o léčbě konopím v poslanecké sněmovně jsem mohl ledacos pochopit. Za prvé jsem ztratil poslední sebemenší pochybnosti o léčivých účincích této zázračné byliny. Za druhé, že zdraví lidí je až velmi daleko za zájmy a zisky farmaceutických firem a politiků, všelijakých vykuků bohužel i z řad vědců..., že někteří úředníci jsou placeni za hledání způsobů "jak to nejde".
Nerespektování zákonných norem je cesta do pekel demokracie, kdo si hraje na boha? Kdo nutí české pacienty ke ztrátě úcty k zákonům, kdo z nich dělá kriminálníky? Kdo zaplatí drahý výzkum využití konopného výtažku pro nejen-onkologické pacienty? Kdo si může patentovat bylinu a základní chemické metody? Kdo uplatí politiky? Co můžu proto udělat?
Snažím se činit osvětu o konopí, ale to nestačí.
A tak při plném vědomí, vědom si následků svého počínání vyzývám všechny pacienty s rakovinou, HIV, Parkinsonovou chorobou a spoustou dalších nemocí na které konopí účinně zabírá, nečekejte na smrt! PĚSTUJTE, STUDUJTE, VYRÁBĚJTE, LEČTE SE! Hlavně to prosím nekupujte u dealerů! Ať nemohou sponzorovat politiky.
Nevěřím, že si Vás někdo dovolí odsoudit! A kdyby jen přeci..... Je na čase přejít od řečí k činům!

PODPORUJI SPOLEČNOST KONOPÍ JE LÉK, LEAP a všechny slušné lidi.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 75435
Měsíc: 400
Den: 11